Leraar Basisonderwijs (Pabo), Den Haag deeltijd

Leraar Basisonderwijs (Pabo) Den Haag deeltijd | Hbo-opleidingen Den Haag | Hogeschool Inholland

Vorm

Voltijd | Deeltijd

Opleiding

De hbo-opleiding Leraar Basisonderwijs leidt op tot leerkracht in het basisonderwijs. Een leerkracht moet veelzijdig zijn en goed kunnen omgaan met onverwachte situaties. Ieder kind is anders en heeft een eigen benadering nodig. Ook krijg je te maken met kinderen die extra zorg nodig hebben, bijvoorbeeld kinderen die een moeilijke thuissituatie hebben.

Je leert daarom niet alleen hoe je kennis kunt overdragen, maar ook hoe je kinderen met verschillende achtergronden kunt begeleiden. Om ervoor te zorgen dat jij straks goed voorbereid voor de klas staat, volg je een praktijkgericht, inspirerend en uitdagend programma.

 

Past deze opleiding bij jou?

De opleiding leidt op tot leerkracht in het basisonderwijs. Het speciaal basisonderwijs hoort hier ook bij. Je mag lesgeven aan alle groepen van de basisschool (4 tot en met 12 jaar). Als je na de opleiding aanvullend onderwijs volgt, kun je ook lesgeven in bepaald vervolgonderwijs, zoals het vmbo. Ben je geïnteresseerd in het vmbo? Via minors kun je werken aan je bekwaamheid om les te geven in het vmbo. Je bent dan niet bevoegd, maar wel bekwaam voor het vmbo.
Wil je liever buiten de basisschool met de ontwikkeling van kinderen bezig zijn? Bijvoorbeeld als beleidsmedewerker bij de schoolbegeleidingsdienst of heb je interesse in een functie in de sociale sector? Ook dan is de opleiding Leraar Basisonderwijs een goede basis.


Overige locaties

Naast Den Haag wordt deze studie ook op de volgende locaties aangeboden:

Inholland Alkmaar
Inholland Dordrecht
Inholland Haarlem
Inholland Rotterdam

Print pagina
Print alle opleidingspagina's
Vergelijken met andere opleidingen

“Het is heel belangrijk dat je over een goede dosis doorzettingsvermogen en discipline beschikt.”
Studente Elise Buitenhuis
Lees verder