Contactinformatie

laden

U wilt uw stageplaats onder de aandacht van de studenten brengen en meer informatie, of een nadere kennismaking? Stuur een e-mail, of bel met de contactpersoon van de betreffende opleiding.

Opleidingen

Contactgegevens domeinen

 

Business, Finance & Law

Accountancy
Finance & Control (voorheen: Bedrijfseconomie)
Contactpersoon stages: Caroline Stanneveld
E-mail:  stage.finance.diemen@inholland.nl

Contactpersoon afstuderen: Adjan Welsink
E-mail: afstuderen.finance.diemen@inholland.nl

Business Studies

(richtingen: HRM, Ondernemen, Marketing, Management & Beleid, Logistiek en Bank & Insurance)

Ad Eijk
E-mail: ad.eijk@inholland.nl

Opleidingen

Techniek, Ontwerpen en Informatica

Associate degree IT Service Management

Business IT and Management
Stagecoördinator
Fatiha Aït Ali
E-mail: fatiha.aitali@inholland.nl
Tel.: 088 - 466 22 74

Afstudeercoördinator
Jacqueline Meijer
E-mail: jacqueline.meijer@inholland.nl
Tel.: 088 - 466 22 56
Mathematical Engineering (EN) Harald Drillenburg
E-mail: harald.drillenburg@inholland.nl
Tel.: +31 (0)88 466 22 33

Opleidingen

Creative Business

Ad Crossmediale Communicatie
Communicatie (Reclame, Media en Design)

* U kunt te allen tijde in contact komen met de opleiding Communicatie via onze praktijkgroep op LinkedIn of per mail praktijk.com.diemen@inholland.nl
Ad Facilitair Eventmanagement
Facility Management
Stage: Linda Tromp en Majorie Roels
E-mail: stage.fm.diemen@inholland.nl

Afstuderen: Majorie Roels en Ouafila Bejja-Essayah 
E-mail: afstuderen.fm.diemen@inholland.nl  

Tourism Management (NL & EN) Stage: Josien Gerrits
E-mail: stage.htro-tm.diemen@inholland.nl

Afstuderen: Manon Joosten en Marlies van Hal
E-mail: afstuderen.htro-tm.diemen@inholland.nl

Leisure & Events Management (voorheen Vrijetijdsmanagement) Stage: Martijn Cornelisse
E-mail: stage.vtm-lm.diemen@inholland.nl

Afstuderen: Jennifer Koelman
E-mail: afstuderen.vtm-lm.diemen@inholland.nl

Opleidingen

Onderwijs & Innovatie

Tweedegraads lerarenopleidingen en opleidingen Levensbeschouwing

Algemeen Team Ondersteuner
E-mail: praktijkbureau.oni.amstelveen@inholland.nl

Opleidingen

Gezondheid, Sport en Welzijn

Social Work Voor vragen en het aanmelden van stages en afstudeeropdrachten kunt u terecht bij
Janine Prins.
E-mail: janine.prins@inholland.nl
Tel.: +31 (0)6 1527 9310
Medisch Beeldvormende en Radiotherapeutische Tecnieken Marike Zikken
Stagebureau MBRT Haarlem
E-mail: marike.zikken@inholland.nl
Tel.: +31 (0)23 541 2816
Mondzorgkunde Anneke Scholten
E-mail: anneke.scholten@inholland.nl
Pedagogiek Praktijkbureau Pedagogiek
E-mail: Praktijkbureau.pedagogiek@inholland.nl
Sportkunde Praktijkbureau Sportkunde
E-mail: praktijkbureau.sportkunde@inholland.nl
Tel:+31 (0)23 - 541 2432
Verloskunde Stages: Het Stagebureau
E-mail: stagebureau.vaa@inholland.nl
Tel.:+31 (0)20 495 3456
Afstuderen: Hester Brugman
E-mail: hester.brugman@inholland.nl
Tel.: +31 (0)20 495 3456
Verpleegkunde Stages: Annemarie van Wechem
E-mail: annemarie.vanwechem@inholland.nl
Tel.: +31 (0)6 2111 5247
Afstuderen: Carin de Boer
E-mail: carin.deboer@inholland.nl
Tel.: +31(0)20 495 1481

Opleidingen

Agri, Food & Life Sciences

Food Commerce and Technology Praktijkbureau Agri, Food
E-mail: praktijkbureau.agrifood@inholland.nl
Biologie en Medisch Laboratoriumonderzoek
Biotechnologie
Chemie
Stages: Lotte Verstappen
E-mail: Praktijkbureau.LSC@inholland.nl
Tel.: +31 (0)88 466 50 13

Afstuderen: Nicole Henrich
E-mail: Praktijkbureau.LSC@inholland.nl
Tel.: +31 (0)88 466 50 13

Toelichting bij Ad Crossmediale Communicatie / Communicatie:

Stage / afstuderen

De praktijkgroep op Linkedin is de ontmoetingsplaats voor (aankomende) communicatieprofessionals rond de bacheloropleiding Communicatie en het Associate-degreeprogramma Crossmediale Communicatie van Inholland Amsterdam/Diemen. U kunt bij 'Job Discussions' vacatures posten, vermeld in de kop duidelijk of het over 'stage' of 'afstuderen' gaat. Na twee weken vervallen de vacatures automatisch, dus wat te zien is, is altijd vers. U kunt zo veel en zo vaak posten als u wilt.

Tip! Het aantal vacatures overstijgt ons aantal studenten altijd vele malen. Kijk ook bij andere opleidingen, of post uw vacature op bijvoorbeeld Stageplaza.nl

Meer opdrachten

Binnen de schoolmuren voeren de communicatiestudenten projecten uit. Graag zetten wij daarbij uw opdrachten in. Bijvoorbeeld voor een advertentiecampagne of een new media format. Ook onze studentondernemers zijn altijd op zoek naar projecten uit het werkveld. Als u zich opgeeft voor onze nieuwsbrief ontvangt u vier keer per jaar een e-mail met oproepen voor opdrachten en gastsprekers, en natuurlijk nieuws over onze opleiding. Mail naar praktijk.com.diemen@inholland.nl o.v.v. 'nieuwsbrief'. U kunt zich trouwens altijd met één druk op de knop weer afmelden.