Contactinformatie

laden

U wilt uw stageplaats onder de aandacht van de studenten brengen en meer informatie, of een nadere kennismaking? Stuur een e-mail, of bel met de contactpersoon van de betreffende opleiding.

Opleiding

Contactgegevens

Bedrijfseconomie
Business Studies
Commerciële Economie
Human Resource Management
Logistiek & Economie
Management, Economie & Recht
Small Business & Retail Management
E-mail: stage.bfl.haarlem@inholland.nl
Media & Entertainment Management Stage vacatures kunt u plaatsen op:
https://www.linkedin.com/groups/8114834

Voor algemene informatie:
E-mail: Stage.cmm.haarlem@inholland.nl

Voor aanvullende informatie van de stage-coördinator, contact:

Chris Nesjar
Tel: 06 - 4122 4750
E-mail: chris.nesjar@inholland.nl

Tourism Management Uw stagevacature of vragen kunt u mailen naar: stage.leisure.haarlem@inholland.nl
Contactpersonen zijn Liesbeth van Galen en Pauline van Acker.

Voor afstudeeropdrachten kunt u contact opnemen met Ferdinand Postma op afstuderen.htro.haarlem@inholland.nl

 

Informatica

Stagecoördinator
Judith Heijmans
Tel.: 088 - 4660 489
E-mail: judith.heijmans@inholland.nl

Coördinator afstuderen
Dieter Nijdam
Tel: 06 - 1527 9608
E-mail: dieter.nijdam@inholland.nl

Medisch Beeldvormende & Radiotherapeutische Technieken

Marike Zikken
Tel: 023 - 541 2500 of 023 - 541 2816
E-mail: marike.zikken@inholland.nl

Sportkunde

Praktijkbureau Sportkunde
Tel: 088 - 466 0256
E-mail: praktijkbureau.sportkunde@inholland.nl

Leraar basisonderwijs

Hans van Eerden
Tel: 023 - 541 2117
E-mail: hans.vaneerden@inholland.nl

Bouwkunde

Anne van Weering
Tel: 06 - 2111 5214
E-mail: anne.vanweering@inholland.nl
Bouwmanagement en Vastgoed Kristian Dansen
Tel: 06 - 4848 1696
E-mail: kristian.dansen@inholland.nl
Maatschappelijk Werk & Dienstverlening
Sociaal Pedagogische Hulpverlening

Voor vragen en het aanmelden van stages en afstudeeropdrachten kunt u terecht bij Denise Labeur.
Tel: 06 - 1527 9860 (alleen op maandag en donderdag).
E-mail: denise.labeur@inholland.nl

Business Engineering Stage:
Arnold Goossens
Tel: 023 - 541 2718
E-mail: arnold.goossens@inholland.nl

Paul Brandse
Tel: 023 - 541 2674
E-mail: paul.brandse@inholland.nl

Afstuderen:
Arnold Goossens,
Tel.: 023 - 541 2718
E-mail: arnold.goossens@inholland.nl