Contactinformatie

laden

U wilt uw stageplaats onder de aandacht van de studenten brengen en meer informatie, of een nadere kennismaking? Stuur een e-mail, of bel met de contactpersoon van de betreffende opleiding.

Opleidingen

Contactgegevens domeinen

 

Business, Finance & Law

Accountancy
Finance & Control

U kunt zelf een vacature plaatsen op LinkedIn en daardoor sneller met studenten in contact komen via onze LinkedIn-groep BusinessClub Inholland. Meer informatie over stageplaatsen: 

Jeannette Matze
E-mail: jeannette.matze@inholland.nl
Tel.: 06 - 1527 9190

Business Studies (afstudeerrichtingen: Marketing, HRM, Management & Beleid, Logistiek, Banking & Insurance, Ondernemen) U kunt zelf een vacature plaatsen op LinkedIn en daardoor sneller met studenten in contact komen via onze LinkedIn-groep BusinessClub Inholland.

Meer informatie over stageplaatsen:
E-mail: arjanne.berrevoets@inholland.nl
HBO-Rechten voltijd
Sociaal Juridische Dienstverlening voltijd
Melanie Beck-Soeliman
E-mail: stagebureau.law.rotterdam@inholland.nl
Tel.: 06 - 1527 9272
HBO-Rechten deeltijd
Sociaal Juridische Dienstverlening deeltijd
Chantal Baartman
E-mail: chantal.baartman@inholland.nl  
Integrale Veiligheidskunde Mieke Stuger & Omar Tahiri
E-mail: stage.ivk@inholland.nl

Opleidingen

Creative Business

Communicatie
Media & Entertainment Management

U kunt zelf een vacature plaatsen op Linked-in en daardoor sneller met studenten in contact komen via onze Linked-in groep Inholland Domein Creative Business

Meer informatie over stageplaatsen
E-mail: Stage.cmm.rotterdam@inholland.nl
Tel.: 010 - 439 9137

Communicatie:
Stagecoördinator: Abdul Kara
Tel.: 06 - 2111 5548
Medewerker praktijkbureau: Souad Hmiddach        Tel.: 010 - 439 9118
E-mail: stage.cmm.rotterdam@inholland.nl

MEM:
Stagecoördinator: Wim Jagtenberg 
Medewerkers praktijkbureau: Farida Sloot                Tel.: 010 439 9137
E-mail: stage.cmm.rotterdam@inholland.nl

Tourism Management (HTRO) Charlotte Beukers
E-mail: stage.leisure.rotterdam@inholland.nl 
Tel.:+31 (0)6 31639539/ +31 (0)6 37373998

Opleiding

Onderwijs & Innovatie

Leraar Basisonderwijs (Pabo)

Praktijkbureau opleiding Leraar Basisonderwijs:
Locatie Rotterdam
Contactpersoon: Niels Versluijs
E-mail: praktijkbureau.oni.rotterdam@inholland.nl

Locatie Dordrecht
Contactpersoon: Liesbeth Kleingeld 
E-mail: praktijkbureau.oni.dordrecht@inholland.nl

Opleidingen

Social Work

Social Work

Voor vragen en het aanmelden van stages en afstudeeropdrachten kunt u terecht bij de Actieacademie
E-mail: actieacademie.rotterdam@inholland.nl