24
februari
2023
|
09:42
Europe/Amsterdam

Boek: de Pedagogische Opdracht

Het basisonderwijs in spiegels en vensters

De Pedagogische Opdracht BoekHet boek de Pedagogische Opdracht is een ode aan de leerkrachten die elke dag een grote bijdrage leveren aan de persoonsvorming van nieuwe generaties. Dit boek is warm aanbevolen aan leerkrachten in opleiding en iedereen die geïnteresseerd is in pedagogiek en het basisonderwijs. 

“Het boekje illustreert dat onze leerlingen en studenten onze spiegels en vensters in het onderwijs zijn: spiegels waarin wij onszelf maar ook onze maatschappij gereflecteerd zien. Maar hopelijk ook vensters op de mogelijkheden die onze leerlingen en studenten, juist door niemand achter te willen laten, hebben om deze maatschappij te helpen floreren,” vertelt lector Mascha Enthoven.- Het boek is verkrijgbaar via: De pedagogische opdracht, Peter Elshout | 9789044850772 | Boeken | bol.com 

Op de website van de Pedagogische Opdracht kun je een digitale versie vinden:
Publicaties van Pedagogische Opdracht | Inholland