21
mei
2024
|
13:32
Europe/Amsterdam

Het verschil zit in Tamar, Joeri, Samuël en Sanne

Nieuwe verhalen live in de media

GS_TAMAR 008

Je bent ze vast al eens tegengekomen op posters en borden in de gangen van onze hogeschool of in online en offline media: onze eigen studenten en collega’s die een rol spelen in de landelijke Inholland-campagne ‘Het verschil zit in ons’.

Vanaf deze week zijn we online zichtbaar in de media met nieuwe verhalen en sieren Inholland-ambassadeurs Tamar, Joeri, Samuël en Sanne het straatbeeld in Randstad en regio.

Download

Het verschil zit in ons 
In de vorig jaar gelanceerde campagne ‘Het verschil zit in ons’ brengen we het verhaal van Inholland effectief onder de aandacht bij al onze doelgroepen en laten we zien hoe we bij Inholland samen écht het verschil maken.  We laten zien waar we als Inholland voor staan, wat ons speciaal maakt ten opzichte van andere hogescholen en hoe we dat met elkaar waar maken.

Altijd elkaar versterken 
We kijken bij Inholland hoe we elkaar kunnen aanvullen en helpen groeien. Met oog voor en geloof in de kwaliteiten én verschillen van iedereen. We doen het samen. En in alles wat we doen, zijn we er altijd op gericht elkaar te versterken.  

Het verschil zit in Tamar, Joeri, Samuël en Sanne 
Dit lees je ook terug in de persoonlijke verhalen van onze studenten en collega’s. Zo vertelt docent Bouwkunde én leercoach Tamar Bessem hoe zij zelf ook leerde van de kracht van het verschil. Studenten Joeri Verheul en Samuël Poldervaart benutten elkaars kwaliteiten door over de grenzen van hun eigen opleidingen heen te kijken en docent-onderzoeker Verpleegkunde Sanne Cordfunke – Krebbekx verbindt praktijk en opleiding met de kracht van leerinnovatienetwerken.  

Lees het verhaal van:

Trotse samenwerkingen in de regio 
Ook samenwerkingen tussen Hogeschool Inholland en bedrijven en organisaties waarbij studenten, docenten, onderzoekers en werkveldpartners samen het verschil maken krijgen in deze campagne een podium.  

Jomar en Ieke

Een voorbeeld hiervan is de samenwerking tussen jongerenorganisatie Netwerk Nieuw Rotterdam en de opleiding Social Work. Ieke Anker van NNR en eerstejaarsstudent Jomar Gomes vertellen wie allemaal van deze samenwerking profiteren. 

Bovenstaande verhalen en de verhalen van studenten en collega’s Issam, Mireille, Toska, Jonie, Tamara, Herman, Eric, Lindemarie, Gadir, Etienne, Vanessa, Erik, Ingrid, Vahid, Veronique en Dylan, lees je hier.  

Weet jij een student, collega of samenwerking die ook een podium verdient?  
Tips zijn altijd welkom! Neem contact op met Jules Bovens, jules.bovens@inholland.nl   

Reacties (0)
Het bericht is verzonden, deze zal worden geplaatst na goedkeuring.