My Day, My Way: Astrita over het kleurenfestival Holi Phagwa
Astrita studeert aan de opleiding Tourism Management. In de videoserie My Day, My Way, die in het teken staat van diversiteit en inclusie, vertelt zij over het kleurenfestival Holi Phagwa en waarom de feestdag voor haar zo speciaal is.
Op dit hindoeïstische feest dat in maart plaatsvindt, wordt de overwinning van het goede op het kwade gevierd.
Bekijk in de video de ervaringen van Astrita. Wat is jouw ervaring?
In My Day, My Way vertellen acht verschillende studenten van Hogeschool Inholland hun persoonlijke verhaal rondom een culturele feest- of inhaakdag. Wat maakt deze dag voor hen bijzonder en waarom is het belangrijk dat meer mensen weten van het bestaan van deze dag?
De serie is tot stand gekomen in samenwerking met collega Marette Ebert. Zij is werkzaam bij de onderzoeksgroep Diversiteitsvraagstukken en schreef onder andere dit artikel over de inclusieve feestdagenkalender. Andere dagen waarover verteld wordt door studenten van Inholland zijn: Keti Koti, de Pride, Diversity Day, Divali, Chinees Nieuwjaar, Holi Phagwa en de Ramadan.