Het toenemende aantal ouderen vraagt om een vooruitziende aanpak van de huisartsenzorg
POH ouderen Amsterdam
De grote toename van het aantal ouderen in de komende jaren vraagt om een vooruitziende aanpak van de huisartsenzorg. De Amsterdamse Huisartsen alliantie (AHa) heeft de ambitie de (integrale) zorg voor kwetsbare ouderen te verbeteren. Om dit te bereiken, zet de alliantie in op het programma Beter Oud in Amsterdam (BOA), met de inzet van de POH ouderen in de huisartsenpraktijk.
Ruim 150 huisartsenpraktijken
Op dit moment doen ruim 150 huisartsenpraktijken mee aan het BOA-programma. Zij hebben een POH ouderen (POH-O) in dienst om vanuit de huisartsenpraktijk beter grip te hebben op hun (kwetsbare) oudere patiënten, crisissituaties te voorkomen en beter voorbereid te zijn.
De post-hbo opleiding POH ouderen Amsterdam stoomt jou als (aankomende) POH ouderen in slechts 4 maanden klaar voor deze boeiende functie in de huisartsenpraktijk.
NB: ook belangstellenden uit Badhoevedorp en Diemen zijn van harte welkom om deel te nemen aan de opleiding.
post-hbo
niveau
5 lesdagen in 5 maanden
duur
Amsterdam
locatie
Interesse in deze opleiding? Vraag een gratis brochure aan.
Bekijk de opleidingsinformatie en maak kennis met o.a. de organisatie, methode en locaties.
Download brochure

Bel of mail opleidingscoördinator Pauline van Vegten voor algemene vragen over bijvoorbeeld het rooster:
Vraag het Pauline
T: 06 2966 6230
E: gsw.academy@inholland.nl
Aanwezig: ma, di, woe (tot 12.00 uur) en do

Persoonlijk opleidingsadvies nodig of maatwerkvragen? Plan een online adviesgesprek met opleidingsadviseur Judith Loogman:
Vraag het Judith
T: 06 2911 8971
E: judith.loogman@inholland.nl
Is dit de opleiding voor jou? Schrijf je nu in!
