Kom in contact met de opleiding

Stages en afstuderen in Amsterdam & Diemen

Wil je een stage of afstudeeropdracht aanbieden in of in de omgeving van Amsterdam en Diemen? In het onderstaande overzicht vind je per opleiding de contactgegevens voor stage- en afstudeerinformatie.

Lees meer over stagevoorwaarden

Contactpersonen per opleiding

Opleiding Contactpersoon
Accountancy Stage: Caroline Stanneveld
E:  stage.finance.diemen@inholland.nl

Afstuderen: Adjan Welsink
E: afstuderen.finance.diemen@inholland.nl
Associate degree Crossmediale Communicatie U kunt te allen tijde in contact komen met de opleiding Communicatie via onze praktijkgroep op LinkedIn of per mail praktijk.com.diemen@inholland.nl.
Associate degree Facilitair Eventmanagement Stage: Linda Tromp en Majorie Roels
E: stage.fm.diemen@inholland.nl

Afstuderen: Majorie Roels en Ouafila Bejja-Essayah
E: afstuderen.fm.diemen@inholland.nl
Associate degree IT Service Management Stage: Fatiha Aït Ali
E: fatiha.aitali@inholland.nl
T: 088 - 466 22 74

Afstuderen: Jacqueline Meijer
E: jacqueline.meijer@inholland.nl
T: 088 - 466 22 56
Biologie en Medisch Laboratoriumonderzoek

Biotechnologie

Chemie
E: Praktijkbureau.LSC@inholland.nl 
Business Studies
(richtingen: Management & Beleid, Ondernemen, HRM)
Karin Commissaris
E: stage.bbs.diemen@inholland.nl
Business IT & Management Stage: Fatiha Aït Ali
E: fatiha.aitali@inholland.nl
T: 088 - 466 22 74

Afstuderen: Jacqueline Meijer
E: jacqueline.meijer@inholland.nl
T: 088 - 466 22 56
Communicatie U kunt te allen tijde in contact komen met de opleiding Communicatie via onze praktijkgroep op LinkedIn of per mail praktijk.com.diemen@inholland.nl.
Facility Management Stage: Linda Tromp en Majorie Roels
E: stage.fm.diemen@inholland.nl

Afstuderen: Majorie Roels en Ouafila Bejja-Essayah
E: afstuderen.fm.diemen@inholland.nl
Finance & Control (voorheen Bedrijfseconomie) Stage: Caroline Stanneveld
E:  stage.finance.diemen@inholland.nl

Afstuderen: Adjan Welsink
E: afstuderen.finance.diemen@inholland.nl
Food Commerce and Technology E: praktijkbureau.agrifood@inholland.nl
Leisure & Event Management Stage: Martijn Cornelisse
E: stage.vtm-lm.diemen@inholland.nl

Afstuderen: Jennifer Koelman
E: afstuderen.vtm-lm.diemen@inholland.nl
Mathematical Engineering (EN)  Harald Drillenburg
E: harald.drillenburg@inholland.nl
T: +31 (0)88 466 22 33
Mondzorgkunde Joyce Ramlal
E: stagebureaumondzorgkunde.gsw@inholland.nl
Pedagogiek E: Praktijkbureau.pedagogiek@inholland.nl
Social Work Janine Prins
E: janine.prins@inholland.nl
T: +31 (0)6 1527 9310
Tourism Management

Tourism Management (EN)
Stage: Josien Gerrits
E: stage.htro-tm.diemen@inholland.nl

Afstuderen: Manon Joosten en Marlies van Hal
E: afstuderen.htro-tm.diemen@inholland.nl
Verloskunde Stage: Het Stagebureau
E: stagebureau.vaa@inholland.nl
T:+31 (0)20 495 3456

Afstuderen: Hester Brugman
E: hester.brugman@inholland.nl
T: +31 (0)20 495 3456
Verpleegkunde Stage: Annemarie van Wechem
E: annemarie.vanwechem@inholland.nl
T: +31 (0)6 2111 5247

Afstuderen: Carin de Boer
E: carin.deboer@inholland.nl
T: +31(0)20 495 1481

Toelichting bij Associate degree Crossmediale Communicatie & Communicatie

Stage & afstuderen

De praktijkgroep op Linkedin is de ontmoetingsplaats voor (aankomende) communicatieprofessionals rond de bacheloropleiding Communicatie en het Associate-degreeprogramma Crossmediale Communicatie van Inholland Amsterdam/Diemen. Bij 'Job Discussions' kun je vacatures posten, vermeld in de kop duidelijk of het over 'stage' of 'afstuderen' gaat. Na twee weken vervallen de vacatures automatisch, dus wat te zien is, is altijd vers. Je kunt zo veel en zo vaak posten als je wilt.

Meer opdrachten

Binnen de schoolmuren voeren de communicatiestudenten projecten uit. Graag zetten wij daarbij jouw opdrachten in. Bijvoorbeeld voor een advertentiecampagne of een nieuw media format. Ook onze studentondernemers zijn altijd op zoek naar projecten uit het werkveld. Geef je op voor de nieuwsbrief en ontvang vier keer per jaar een e-mail met oproepen voor opdrachten en gastsprekers en natuurlijk nieuws over onze opleiding. Mail naar praktijk.com.diemen@inholland.nl o.v.v. 'nieuwsbrief'.