Kom in contact met de opleiding

Stages en afstuderen in Alkmaar

Wil je een stage of afstudeeropdracht aanbieden in of in de omgeving van Alkmaar? In het onderstaande overzicht vind je per opleiding de contactgegevens voor stage- en afstudeerinformatie. 

Lees meer over stagevoorwaarden

Contactpersonen per opleiding

Opleiding Stageperiode Contactpersonen
Accountancy derdejaars: feb-jul
afstuderen: feb-jul
Derdejaars stages feb-juli:
E: stage.bfl.alkmaar@inholland.nl

Afstudeeropdrachten feb-juli:
E: afstudeeropdrachten.bfl.alkmaar@inholland.nl 
Bouwkunde tweedejaars: sept-jan
derdejaars: feb-jul
afstuderen vierdejaars: feb-jul
Stage jaar 2: Karel Fouraschen
T: 0031 (0) 63487 3318
E: karel.fouraschen@inholland.nl

Stage jaar 3: Robert Chamski
T: 0031 (0) 63163 9565
E: robert.chamski@inholland.nl
Business IT & Management derdejaars: sep-jan
afstuderen vierdejaars: feb-jul
Gerard Schoorl
E: gerard.schoorl@inholland.nl
Business Studies derdejaars: sept-jan
afstuderen: feb-jul
Derdejaarsstages feb-juli:
E: stage.bfl.alkmaar@inholland.nl

Afstudeeropdrachten feb-juli:
E: afstudeeropdrachten.bfl.alkmaar@inholland.nl 
Civiele Techniek tweedejaars: sept-jan
derdejaars: feb-jul
afstuderen vierdejaars: feb-jul
Stage jaar 2+3: Niek Brandsma
T: 0031 (0) 61144 9782
E: niek.brandsma@inholland.nl 
Elektrotechniek derdejaars: sep-jan
afstuderen vierdejaars: feb-jul
Hein Staverman
T: 0031 (0) 6 1144 9811
E: hein.staverman@inholland.nl

Rob Immink
T: 0031 (0) 6 1144 9879
E: rob.immink@inholland.nl
Finance & Control: Bedrijfseconomie derdejaars: sept-jan
afstuderen: feb-jul
Derdejaars stages sept-jan:
E: stage.bfl.alkmaar@inholland.nl

Afstudeeropdrachten feb-juli:
E: afstudeeropdrachten.bfl.alkmaar@inholland.nl 
Leraar Basisonderwijs (Pabo)   Roos Numan
E: roos.numan@inholland.nl
T: 088 466 32 42
Social Work   Denise Labeur (aanwezig op maandag en donderdag)
T: 06 - 1527 9860
E: denise.labeur@inholland.nl
Technische Bedrijfskunde tweedejaars: sep-jan
derdejaars: feb-jul
vierdejaars: feb-jul
E: stageafstuderen.tbk@inholland.nl 
Technische Informatica derdejaars: sep-jan
afstuderen vierdejaars: feb-jul
Gerard Schoorl
E: gerard.schoorl@inholland.nl
Verpleegkunde   Imca Heinis
T: 0031  (0) 72 5183 775
E: imca.heinis@inholland.nl
Werktuigbouwkunde derdejaars: sep-jan
afstuderen vierdejaars: feb-jul
Hein Staverman
T: 0031 (0) 6 1144 9811
E: hein.staverman@inholland.nl

Rob Immink
T: 0031 (0) 6 1144 9879
E: rob.immink@inholland.nl