Kom in contact met de opleiding

Stages en afstuderen in Haarlem

Wil je een stage of afstudeeropdracht aanbieden in of in de omgeving Haarlem? In het onderstaande overzicht vind je per opleiding de contactgegevens voor stage- en afstudeerinformatie.

Lees meer over de stagevoorwaarden

Contactpersonen per opleiding

Opleiding Contactpersoon
Bouwkunde

E: stagecoordinatie.bbe@inholland.nl

Bouwmanagement en Vastgoed

E: stagecoordinatie.bbe@inholland.nl 

Business Studies Stage:
Richting ondernemen: Kees van Dam
E: praktijkbureau.bfl@inholland.nl en kees.vandam@inholland.nl

Richting Logistiek: Thorvald van der Zee
E: thorvald.vanderzee@inholland.nl 

Richting Marketing: Willem van Norden
E:willem.vannorden@inholland.nl

Afstuderen:
E: afstuderen.bbs.haarlem@inholland.nl
Creative Business

Creative Business (EN)
Stagevacatures kun je plaatsen op:
https://www.linkedin.com/groups/8114834

Voor algemene informatie:
E: Stage.cmm.haarlem@inholland.nl

Voor aanvullende informatie:
Chris Nesjar, stagecoördinator
T: 06 - 4122 4750
E: chris.nesjar@inholland.nl
Finance & Control
Stage
Carla Gagestein
E: praktijkbureau.bfl@inholland.nl en carla.gagestein@inholland.nl

Afstuderen
Kees van Dam
E: kees.vandam@inholland.nl

Willem van Norden
E: willem.vannorden@inholland.nl
Informatica / Information Technology (EN) Stage
Gerwin van Dijken
E: gerwin.vandijken@inholland.nl

Afstuderen
Willem Wenink
T: 06 - 1527 9669
E: willem.wenink@inholland.nl
Leraar Basisonderwijs (Pabo) Hans van Eerden
T: 023 - 541 2117
E: hans.vaneerden@inholland.nl
Medisch Beeldvormende & Radiotherapeutische Technieken Marike Zikken
T: 023 - 541 2500 of 023 - 541 2816
E: marike.zikken@inholland.nl
Sportkunde T: 088 - 466 0256
E: praktijkbureau.sportkunde@inholland.nl
Social Work Denise Labeur
T: 06 - 1527 9860 (alleen op maandag en donderdag).
E: denise.labeur@inholland.nl
Tourism Management E: stage.leisure.haarlem@inholland.nl

Contactpersonen zijn Liesbeth van Galen en Pauline van Acker. Voor afstudeeropdrachten kun je contact opnemen met Ferdinand Postma via afstuderen.htro.haarlem@inholland.nl