Kom in contact met de opleiding

Stages en afstuderen in Haarlem

Wil je een stage of afstudeeropdracht aanbieden in of in de omgeving Haarlem? In het onderstaande overzicht vind je per opleiding de contactgegevens voor stage- en afstudeerinformatie.

Lees meer over de stagevoorwaarden

Contactpersonen per opleiding

Opleiding Contactpersoon
Bouwkunde Anne van Weering
T: 06 - 2111 5214
E: anne.vanweering@inholland.nl
Bouwmanagement en Vastgoed Kristian Dansen
T: 06 - 4848 1696
E: kristian.dansen@inholland.nl
Business Studies E: stage.bfl.haarlem@inholland.nl
Creative Business

Creative Business (EN)
Stagevacatures kun je plaatsen op:
https://www.linkedin.com/groups/8114834

Voor algemene informatie:
E: Stage.cmm.haarlem@inholland.nl

Voor aanvullende informatie:
Chris Nesjar, stagecoördinator
T: 06 - 4122 4750
E: chris.nesjar@inholland.nl
Finance & Control
E: stage.bfl.haarlem@inholland.nl
Informatica / Information Technology (EN) Stage
Gerwin van Dijken
E: gerwin.vandijken@inholland.nl

Afstuderen
Willem Wenink
T: 06 - 1527 9669
E: willem.wenink@inholland.nl
Leraar Basisonderwijs (Pabo) Hans van Eerden
T: 023 - 541 2117
E: hans.vaneerden@inholland.nl
Medisch Beeldvormende & Radiotherapeutische Technieken Marike Zikken
T: 023 - 541 2500 of 023 - 541 2816
E: marike.zikken@inholland.nl
Sportkunde T: 088 - 466 0256
E: praktijkbureau.sportkunde@inholland.nl
Social Work Denise Labeur
T: 06 - 1527 9860 (alleen op maandag en donderdag).
E: denise.labeur@inholland.nl
Tourism Management E: stage.leisure.haarlem@inholland.nl

Contactpersonen zijn Liesbeth van Galen en Pauline van Acker. Voor afstudeeropdrachten kun je contact opnemen met Ferdinand Postma via afstuderen.htro.haarlem@inholland.nl