Kom in contact met de opleiding

Stages en afstuderen in Rotterdam & Dordrecht

Wil je een stage of afstudeeropdracht aanbieden in of in de omgeving van Rotterdam? In het onderstaande overzicht vind je per opleiding de contactgegevens voor stage-informatie.

Lees meer over stagevoorwaarden

Contactpersonen per opleiding

Opleiding Contactpersoon
Accountancy

Stage: Jeannette Matze
E: jeannette.matze@inholland.nl of praktijkbureau.bfl@inholland.nl

Afstuderen: Marleen Bartelts
E: marleen.bartelts@inholland.nl of praktijkbureau.bfl@inholland.nl

Via de LinkedIn-groep Stage-/afstudeeropdrachten, vacatures Hbo Accountancy en Finance & Control kunt u uw vacature(s) plaatsen.

Business Studies

Via onze LinkedIn-groep BusinessClub Inholland kun je zelf een vacature plaatsen.

Stage: Arjanne Berrevoets
E:arjanne.berrevoets@inholland.nl

Afstuderen:
Richting AR Marketing: Mariza Holsboer
E: mariza.holsboer@inholland.nl

Richting AR M&B + AR HRM: Arjanne Berrevoets
E: arjanne.berrevoets@inholland.nl

Communicatie Via onze LinkedIn-groep Inholland Domein Creative Business kun je zelf een vacature plaatsen.

Voor meer informatie: Abdul Kara
E: stage.cmm.rotterdam@inholland.nl
T: 010 - 439 9118
Creative Business Via onze LinkedIn-groep Inholland Domein Creative Business kun je zelf een vacature plaatsen.

Voor meer informatie: Wim Jagtenberg
E: stage.cmm.rotterdam@inholland.nl
T: 010 439 9137
Finance & Control

Stage: Jeannette Matze
E: jeannette.matze@inholland.nl of praktijkbureau.bfl@inholland.nl

Afstuderen: Marleen Bartelts
E: marleen.bartelts@inholland.nl of praktijkbureau.bfl@inholland.nl

Via de LinkedIn-groep Stage-/afstudeeropdrachten, vacatures Hbo Accountancy en Finance & Control kunt u uw vacature(s) plaatsen.

HBO-Rechten Stage:
E: praktijkbureau.bfl@inholland.nl

Afstuderen:
E: afstuderen.law.hborechten@inholland.nl
Integrale Veiligheidskunde Stage: Havva de Bruin
E:havva.debruin@inholland.nl of praktijkbureau.bfl@inholland.nl

Afstuderen:
E: afstuderen.iv@inholland.nl
Leraar Basisonderwijs (Pabo) Locatie Rotterdam
Contactpersoon: Paula Bogerd
E: praktijkbureau.oni.rotterdam@inholland.nl

Locatie Dordrecht
Contactpersoon: Liesbeth Kleingeld 
E: praktijkbureau.oni.dordrecht@inholland.nl
Sociaal Juridische Dienstverlening

Stage: 
E:stage.sjd.rotterdam@inholland.nl 

Afstuderen:
E: afstuderen.law.sjd@inholland.nl

Social Work Actieacademie
Eactieacademie.rotterdam@inholland.nl
Tourism Management Charlotte Beukers
E: stage.leisure.rotterdam@inholland.nl
T: +31 (0)6 31639539/ +31 (0)6 37373998