Leraar Basisonderwijs (Pabo) duaal

Durf jij het aan om de stap naar het docentschap te zetten?

Ben je toe aan een switch: lesgeven in het basisonderwijs? Of ben je al actief in het onderwijs en denk je met jouw werkervaring en leercapaciteiten de stap naar het docentschap heel gericht te kunnen zetten? Kies dan voor de flexibele duale opleiding Leraar Basisonderwijs van Hogeschool Inholland. Daarmee zet je jouw vaardigheden om in een diploma waarmee jij je ambities waarmaakt. 

Lees meer over de opleiding Leraar Basisonderwijs (Pabo) duaal

niveau
Bachelor
duur
3 - 4 jaar
Duaal
locatie
Alkmaar, Den Haag, Dordrecht, Haarlem en Rotterdam
taal
Nederlands

Extra Open Avond 7 juni

Meld je aan!

Wat je moet weten over Leraar Basisonderwijs (Pabo) duaal

  1. Je kunt straks gedisciplineerd en zelfstandig een eigen leerplan opstellen en volgen.
  2. Na deze opleiding help jij bij de ontwikkeling van kinderen. Je hebt straks bijzondere aandacht voor ieder persoon.
  3. Volg de flexibele duale Pabo als je al relevante werkervaring hebt. Dat kan ook zijn in de kinderdagopvang.
  4. Je volgt een uitdagend programma waarbij je in hoog tempo door de leerstof heen gaat. Met een goede planning en doorzettingsvermogen is het mogelijk om in drie jaar je studie af te ronden.
  5. De flexibele duale Pabo is een variant van de voltijdstudie. Daarom gelden dezelfde voorwaarden voor financiering als voor voltijd.
  6. Je krijgt de vrijheid en flexibiliteit om je studie en werk te combineren.
  7. Je hebt een grote kans dat je na afronding leerkracht bent op een basisschool.

Trots op

DigiPabo-alumnus Michelle Schoenmaker 

Michelle Schoenmaker studeerde af aan de verkorte variant van de DigiPabo van Inholland Den Haag en won in 2016  de OnderwijsToptalentPrijs in de categorie basisonderwijs. De prijs werd uitgereikt door toenmalig onderwijsminister Jet Bussemaker, in de Maassilo te Rotterdam. “In de toekomst wil ik mijn methode zelf toepassen in mijn klassen.”

Lees meer

Heb je vragen?

Wij helpen je graag verder!